Posledná rozlúčka...Pre moju IV.B :)

Autor: Soňa Škopová | 29.5.2013 o 1:06 | (upravené 29.5.2013 o 1:50) Karma článku: 5,25 | Prečítané:  702x

Rok 2009, bol rokom nových očakávaní. Čakali sme nové známosti, priateľov, lásky, známky, skúsenosti, inšpirácie, dobrodružstvá...Bolo to obdobie ,kedy si každý z nás povedal, že  môže začať od nuly, od úplného začiatku, aby ten čas strávený na novej škole bol super. Nastúpili sme do neznámeho prostredia, plného cudzích ľudí. Vtedy sme ešte nevedeli čo nás čaká a čo nám stredná škola prinesie. No dnes je to inak, už máme jasno čo nám dala stredná ...Dala nám jeden druhého!

 Roman Fabík

Zo začiatku,  trieda plná ľudí, neskôr známych, časom kamarátov a dnes?! Dnes, pri poslednej rozlúčke sme si uvedomili, že sme  boli viac. Priatelia. Niektorí si ani len nepomysleli , že by mohli vyroniť nejakú tú slzičku, no opak bol pravdou. Keď sme pocítili ten okamih poslednej možnosti byť spolu ,slzám sa nedalo ubrániť. Mohli ste si  donekonečna opakovať vetu , že to nie je poslednýkrát čo sa vidíme...No horúce a silné objatia doplnila nesmierna túžba našich očných kanálikov, vyroniť aspoň jednu slzu, stekajúcu po líci...Nie sme dokonalá trieda. Tiež sme prešli rôznymi intrigami, vládla u nás faloš, konflikty, hádky, boli ľudia čo sa mali radi a boli aj tí, čo to cítili opačne. Chcelo to len trochu času a všetko zlé vystriedalo niečo pekné.Spoločne strávené chvíľky, či už na výletoch alebo chatách :P Chvíľky nekonečného rozprávania, smiechu, bláznovstvá, porušovanie školského poriadku...(Janka mala z nás radosť :D) Každý mal v triede svoje miesto, ktoré bolo obyčajné, no spolu sme boli výnimoční. Sme výnimoční.

 

,, Neviem či bola škola taká, ako som si ju zapamätala. Alebo či boli profesori takí dobrí alebo takí zlí, ako zostali v mojej pamäti. Ale viem určite, že to najdôležitejšie čo som sa v tých časoch naučila je hodnota priateľstva. Priatelia ,sú tu vždy v dobrom aj v zlom, v dobrých aj v zlých časoch. To sú oni, ktorých si z tých časov najviac pamätám. Lásky, priatelia, nezáleží na tom či ste ďaleko ,vždy vás nosím so sebou. A viem, že idem s vami. Lebo v tom čo sme DNES ,je KUS toho čím sme BOLI. Lebo ste dokázali, že obdobie, keď som kráčala svetom s otvoreným srdcom spoločne s vami, bolo tým najlepším v mojom živote." :) Vidíme sa na ďalšej spoločnej chatovici :P štvrtáá béé

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Ako sa Slovák z Terchovej stal veľkým reformátorom u Márie Terézie

Adam František Kollár, vedec a knihovník bol jedným z popredných osvietenských reformátorov.

PLUS

V kráľovstve polievok sa držková nevarí

Do niekoľkých hrncov naložili Bratislavčania svojho tvorivého ducha.

KULTÚRA

Matka naháňa únoscov svojho syna. Môže byť taký film komický?

Film Únos je prázdinovou zábavou.


Už ste čítali?